Polycon

Možnosti využití

Sklovláknobetonové obklady Polycon přinášejí do architektury svobodu, kreativitu a přírodní harmonii. Variabilita tohoto materiálu vytváří prostor pro individuální a jedinečnou realizaci každého projektu bez jakýchkoliv hranic a omezení.

Fasádní obklady

Výrobky Polycon vytváří unikátní řešení každého projektu. Fasádní obklady můžou mít tvar rovné desky či tvarového prvku – ostění, okenní špalety, atikové dílce, rohy, okenice, atd. Sklovláknobetonové tvarové prvky jsou vyráběny jako jeden kus dle rozměrových požadavků klienta.

 

Rovné prvky
Tvarové a rohové prvky
Okenice
Okenní špalety

 

Tvarové prvky

Rovné panely

Rohové prvky

Perforované okenice, rovné panely

Interiový design a nábytek

Současné trendy v architektuře upřednostňují přírodní materiály i v interiérech. Jedinečnost sklovláknobetonu nechává vyniknout přírodnímu vzhledu. Do popředí se dostávají interiérové obklady, solitery a nábytek ze sklovláknobetonu. Vyspělost výrobních technologií se odráží zejména na funkčnosti a vizuálním provedení daných výrobků.

Sedací polštáře
Sklovláknobetonový nábytek
Kuchyňské linky
Dekorace

Sedací polštář

Nábytek v lobby zázemí

Nábytek

Podstavce

Akustické panely

Pro své vynikající vlastnosti a estetické možnosti je sklovláknobeton používán také pro navrhování a výrobu technicky složitějších systémů v oblasti akustiky a snižování hluku.

Akustické panely v kongresových sálech
Protihlukové stěny

Akustické panely

Podhledy, akustické panely