Polycon

O nás

Společnost Sklocement plus s.r.o. je předním evropským výrobcem produktů ze sklovláknobetonu. Společnost byla založena v roce 2000 na základě předchozích dlouholetých zkušeností v oblasti vývoje a výzkumu moderních stavebních hmot.

Společnost se od samého začátku orientuje a specializuje na výrobu a vývoj sklovláknobetonového kompozitu, který nachází své uplatnění zejména v oblasti moderní architektury a zvláště pak v projektování a realizaci opláštění budov.

Moderní výrobní zařízení včetně plně automatizovaných provozů a CNC obráběcích center, umožňuje přijímat stále nové výzvy a neustále posouvat realizační možnosti kupředu.

V oblasti výroby a vývoje sklovláknobetonového kompozitu si produkty Polycon dlouhodobě drží pozici technologického lídra. Firma na trh pravidelně uvádí výrobky, technologie a služby s inovativními vlastnostmi, které významně posunují realizační možnosti každého projektu. Na vývoji těchto technologií výrobce intenzivně spolupracuje s techniky, inženýry i předními odborníky z různých vědních oborů, což firmě umožňuje držet krok s novými trendy v oblasti stavebnictví, architektury a designu.

Díky intenzivnímu rozvoji technologie, orientaci na kvalitní avšak nestandardní provedení stavebních prvků a v neposlední řadě orientací na maximální servis a spokojenost zákazníka, se společnosti daří realizovat stále více nových projektů a upevňuje tak svou pozici na mezinárodním trhu.

Historie firmy